AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ BAŞKAN BÖCEK'İ ELEŞTİRDİ

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ BAŞKAN BÖCEK

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ BAŞKAN BÖCEK'İ ELEŞTİRDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti) Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "24 Mayıs 2021 tarihinde düzenlenen Antalya Büyükşehir Belediyesi mayıs ayı olağan meclis toplantısında Cumhur İttifakı belediye başkanları ve meclis üyelerine yönelik tutum sonrası bu basın açıklamasını yapmak zorunluluğu doğmuştur.

Dün, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek başta olmak üzere CHP ve İYİ Parti Meclis Üyeleri, sadece meclis üyelerimizi 50 dakika bekletmek gibi bir nezaketsiz tavrın ötesinde düpedüz meclisten, üye seçimlerinin yapılacağı Asat Genel Kurulu’ndan kaçmıştır. Bu yaptıkları hareket saygısızlığın ötesinde demokrasiyi hiçe saymaktır. 

Cumhur İttifakı Meclis Üyelerimiz, Antalya’nın hizmete ihtiyacı olduğu bir dönemde  halkımıza hizmet etme adına olması olmaları gereken yerde gereken yerde yani meclis salonunda, maalesef Başkan Böcek’in keyfinin yetmesini ve meclise gelmesini beklemişlerdir. Başkan Böcek, keyfi yetip salona geldiğinde de çareyi adeta suç bastırırcasına nezaketsiz ve seviyesiz bir üsluba sarılmakta bulmuştur.

Gecikmenin nedenini soran belediye başkanlarımız ile meclis üyelerimize “ne zaman geleceğimi size mi soracağım?” gibi ifadeler kullanarak temsil ettiği makamı küçük düşürmüştür. Dünkü yaşanan hadiseler, Antalya’da ne kadar basiretsiz bir yönetimin belediyeyi idare etmeye çalıştığını gözler önüne sermiştir.  

Şuanda belediyeyi yönetmeye çalışan kişilerin düştüğü acı durumu, yine dünkü Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında gündemin 68. Maddesi görüşülürken CHP'li Kumluca Belediye Başkanı oldukça veciz ifadelerle anlatmıştır. “Bu mecliste, Kumluca'yı ilgilendiren bir konuda böylesine gülünç bir duruma düşmek Kumluca Belediye Başkanı olarak beni üzmüştür.” ifadeleri, millet ittifakının durumunu ortaya koymuştur. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı’na tavsiyemiz, Antalya Büyükşehir Belediyesini ve  meclisini usule ve kanuna uygun bir şekilde yönetmesidir. Ayrıca 2 yıl 2 aydır Antalyamıza ne hizmet yaptığını, hangi eserleri kazandırdığını çıkıp kamuoyu ile paylaşmasını bekliyoruz.

Cumhur İttifakı belediye başkanları ile meclis üyelerine saldırarak yapamadığı hizmetlerin ve vaat edip hayata geçiremediği  projelerin üstünü örtemezsin. Önerimiz şudur; önce kendi gurubunu toplayıp Asat Genel Kurulu’ndaki kaçtıkları seçimleri tamamlasınlar. Unutmasın ki belediye başkanlık koltukları hizmet üretme yeridir. Demokrasiye saygısızlık yapılıp, vakit tüketme yerleri değildir. Kamuoyuna duyurulur".              BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR