‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE' EĞİTİM PROGRAMI YAPILDI

‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE

‘AK PARTİ TEŞKİLAT AKADEMİSİ MAHALLE' EĞİTİM PROGRAMI YAPILDI

AK Parti AR-GE ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen; “İl ve ilçe yöneticilerinin eğitimini tamamlayan partimiz şimdi de Mahalle Başkanları ve Yönetimlerini eğitim programına alıyor." dedi.

Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı’nın 81 ilde 32.091 mahalleyi kapsayacak şekilde yaklaşık 135 farklı lokasyonda gerçekleştirilmesi planlandığını ifade eden Şen, “Program neticesinde toplam 120.615 mahalle yönetimimiz ve 18.206 köy temsilcimiz olmak üzere toplam 138.821 mahalle/köy yönetimimize eğitim verilmesi hedeflenmiştir.

Eğitimlerde 6 hafta geride kaldı. Dersler her ilimizin durumuna göre Cumartesi veya Pazar günleri tek gün eğitim şeklinde gerçekleştiriliyor. Her ilde toplam 4 ders veriliyor” diye konuştu. 

“19 İLÇEDE GÖREV BAŞINDAYIZ”
Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, AK Parti teşkilatlarının dün olduğu gibi bugün de büyük bir heyecan ve gayretle çalıştıklarını söyledi. Başkan Taş açıklamasında; “AK Parti teşkilatlarımız ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla Türkiye’nin her yerinde büyük heyecan ve gayretle çalışıyor.

Biz de Antalyamızda, Türkiye’nin en güçlü teşkilatlarından birine sahibiz. 19 ilçemizde tüm kademelerimiz eksiksiz bir şekilde görevlerinin başındalar. Bunlarla birlikte eğitim faaliyetlerimiz de aralıksız devam ediyor. Teşkilat Akademisi Mahalle eğitimlerimizi bu kapsamda oldukça kıymetli buluyorum. Geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz eğitim gayet verimli geçti” ifadelerini kullandı. 

3 FARKLI İLÇEDE GERÇEKLEŞTİ
Cumartesi günü gerçekleşen Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programı 19 ilçe teşkilatını kapsayacak şekilde yapıldı. 3 farklı noktada gerçekleşen eğitimler merkez ilçeler için Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde, doğu ilçeleri için Manavgat Matso Salonu’nda ve batı ilçelerini için Kumluca Uygulama Oteli’nde gerçekleşti.

Eğitimlerde MKYK Üyesi, Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkan Yardımcısı Seda Sarıbaş, Siyasal İletişim ve Yeni Medya sunumunu Murat Çiçek, Motivasyon sunumunu Şaban Kızıldağ, Teşkilatçılık ve Tecrübe Paylaşımını Yalçın Akdoğan ve Mücahit Yanılmaz,  Etkili İletişim sunumunu Nur Haktan gerçekleştirdi. BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR