BAŞKAN EROL; "CUMHUR İTTİFAKIMIZ TEK YÜREK”

BAŞKAN EROL;

BAŞKAN EROL; "CUMHUR İTTİFAKIMIZ TEK YÜREK”

Cumhurbaşkanlığı seçim sistemine geçilmesinin ardından kurulan ve Türk siyasi hayatına damga vuran Cumhur ittifakı partileri Ak Parti ve MHP arasında ziyaretler arttı.

MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş ve parti yöneticileri tarafından karşılanan ve sıcak bir ortam gerçekleştirilen görüşmede, ilçeye yapılacak olan yatırımlar görüşüldü.

Ziyaretten memnun olan MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, her iki parti arasında ki görüşmelerin daha sık yapılması gerektiğini belirtti.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’da görüşme ve ziyaretlerin sık sık yapılarak ilçeye yapılacak olan yatırımlarda tek yürek olunması gerektiğinin önemine işaret etti.
Ahmet Ali Erol başkanlığında ki Ak Parti’li ziyaretin ardından Manavgat Ülkü Ocakları’na geçti.

Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik ve ocaklı gençler tarafından ağırlanan Ak Partili yöneticilerle sıcak bir sohbet gerçekleştirildi.

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol ziyarette ülkü ocaklarının ilçede yeni yetişen neslin eğitimi konusunda önemli bir misyon yürüttüğünü belirtti.

Ocak başkanı Yusuf Özçelik’te, Ak Parti İlçe Başkanı’nın ocakta ağırlamaktan dolayı memnuniyetini kaydetti.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN İADEİ ZİYARET

Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik ve ocak yöneticileri, geçtiğimiz gün AK Parti’ye iadei ziyarette bulundu.

Ziyarette Ak Parti Antalya milletvekili ve MKYK Üyesi Tuba Vural Çokal’la birlikte ilçe Başkanı Ahmet Ali Erol ve parti yöneticileri hazır bulundu. Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik, ocağın misyonunu anlatarak, hedeflerinin Türk Milliyetçiliği çerçevesinde Türk örf ve ananelerine sahip çıkan gençler yetiştirmek olduğunu söyledi.

Ak Parti Antalya milletvekili ve MKYK Üyesi Tuba Vural Çokal’da, ülkü ocaklarının kuruluşundan itibaren Türkiye’de tarihi bir misyonu yüklendiğini söyledi.

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’dan ziyaretten çok memnun olduğunu dile getirdi.BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR