Esnaf ve Vatandaşlardan Başkan Büyükkılıç’a “Hayırlı Olsun” Tebrikleri

Esnaf ve Vatandaşlardan Başkan Büyükkılıç’a “Hayırlı Olsun” Tebrikleri

Esnaf ve Vatandaşlardan Başkan Büyükkılıç’a “Hayırlı Olsun” Tebrikleri

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sonrasında milletin iradesi ile yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, esnaf ve vatandaşla kucaklaşmaya devam ediyor.

Hunat Camii’nde kıldığı öğle namazının ardından esnaf ve vatandaş ile bir araya gelen Başkan Büyükkılıç, esnaflarla sohbet edip, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Büyükkılıç’ı sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan Kayserililer güven tazeleyerek yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı Başkan Büyükkılıç’a tebriklerini iletti. Vatandaşlar, Büyükkılıç’a, “Başkanım hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın, tebrik ederiz. Görevinizde başarılar diliyoruz” diyerek hem dua hem de teşekkür ettiler.

Başkan Büyükkılıç, Ahi ahlakı ile ahlaklanmış esnafların gönlünde yer edip, dualarını almaya devam edeceğini ve Kayserililerin her zaman yanında yer aldıklarını ifade etti.

Bir bisiklet tamiri yapan esnafı ziyaret eden Büyükkılıç, bisiklet kullanımının sağlık yönünden çok önemli olduğunu söylerken, esnaf da bir uçtan bir uca Kayseri’nin bisiklet için en ideal şehir olduğunu paylaştı.

Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Büyükkılıç, Kayserililerle ziyaret esnasında hatıra fotoğrafı da çektirdi.Kayseri,Kayseri Belediyesi
belediye365.com

BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR