KEPEZ'İN RIZA'SI ARAYI AÇIYOR

KEPEZ

KEPEZ'İN RIZA'SI ARAYI AÇIYOR

TAHMİNLERİ ŞAŞMADI
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları ile ilgili yaptığı tahminler neredeyse birebir aynı çıkan Betimar, o seçimde Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için %52.23 oy oranı açıkladı. Seçim %52.59 ile sonuçlandı. Geçtiğimiz yıl 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi sonucu ile ilgili % 49.1 sonuç açıklayan şirketin öngörüsü sonuca çok yakındı. İlk turda Erdoğan %49.5 oy aldı.

TAM İSABETLE AÇIKLADI
Betimar’ın açıkladığı en çarpıcı sonuç ise 28 Mayıs’ta yapılan ikinci tur seçimiydi. Şirket %52.19 derken, seçim %52.18 ile Erdoğan lehine sonuçlandı. Tam isabetle seçim sonucu bilindi. Referansı  bu nedenle son derece sağlam şirketin Kepez için yaptığı araştırmaya ulaştık. Bu araştırmaya göre Cumhur İttifakı adayı Rıza Sümer %37.4 oy alacak. En yakın rakibi CHP adayı Mesut Kocagöz ise %30.4 oy alacak.

SEÇMENİN YARISI SICAK
Aynı araştırma şirketinin yaptığı çalışmanın sonuçlarına göre, Kepez’de iki adayı %5.8  ile İyi Parti ve %4.9  ile Dem Parti takip ediyor. Yarışta Yeniden Refah Partisi adayı da %3.6 oy alacak görünüyor. 

Aynı araştırmada diğer partilere oy vereceğini açıklayan vatandaşlar da dahil toplam seçmenin yarısı Rıza Sümer’e oy verebileceğini de ifade ediyor ve ‘Kepez’in Rızası’ sloganını kullanan Cumhur İttifakı adayına sıcak bakıyor.BAŞKAN BAHAR: “PARAMIZIN İSTİKRARLI BİR SEYİR İZLEMESİNİ İSTİYORUZ”

BAŞKAN TAT; " YAZ SAATİNDE ESKİ SİSTEME DÖNÜLMELİ

Borsa İstanbul’da Gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı

SUR TATİL EVLERİ GYO’NUN HALKA ARZINA BÜYÜK İLGİ

Sur Yapı ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka - Yılın Tüketici Markası’ Seçildi

EMO BAŞKANI TAT'TAN MAAŞ AÇIKLAMASI

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER HIZ KESMİYOR

Trendyol Star Ödülleri’nin Eylül ayı sahipleri belli oldu

SUR YAPI TATİL EVLERİ ANTALYA'DA 4 MEVSİM TATİL

SUR YAPI ANTALYA'DA TESLİMLER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR